Ljudi kojima je sudjeno da budu zajedno,uvek se nadju na kraju.Jer istinita ljubav uvek pobedi! :)) ♥♥
Pogledaj i ove poruke
Ја сам мали ванземаљац који живи у твом мобилном телефону, то што стежеш су моја јаја, по твом осмеху рекао бих да ти се свиђа, молим те престани!
Kuca plavusa po banderi,kad naidje policajac i pita je:
-Sto kucas tu?
plavusa ce:
– pa pise da izdaje stan,a ne otvara niko!
policajac ce:
– pa cudi me bas,a i svetlo im gori.
To što postojim nije rezultat prirodne selekcije, već zbog toga što Bog poseduje smisao za lepotu. A ti...? Pa da - jer Bog poseduje i smisao za humor!
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!
ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА - ЛА! ШТА БУЉИШ?! ПЕВАЈ!
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Što je brzina svjetlosti? Kad penzioner vidi slobodno mjesto u busu.
Ona: Reci mi nešto od čega će mi srce zalupati *_*
On: Tvoj otac je iza nas.