Hej dečko,sve majke rađaju lepu decu,a'l tvoja je preterala♥!♥
idu dve ribe putem a ja se ukljucim da idem za njima i recem im, hej vi tri one se okrenuse i rekose mi mi smo dvije,a ja im kazem, vala ste ribe ipo
Kažu da je poljubac najlepši susret... hajde da se nađemo
-->>/Msm tvoj cale mora da je terorista, kakvu je bombu napravio swaka mu čast--< ;))
hej ti mali slatki stvore,znas li kome krades snove,ko ti stihove pise,ko te voli najvise! nekome je sada do tebe stalo..kome? pa razmisli malo...
BOL ZA IZGUBLJENIM STVARI MNOGO JE VECI,NEGO STO JE I ONA SAMA ZNACILA....
Imam jedan zivot i tebi bih ga dala..
imam jedno srce i njega bih ti dala..
A da imam mozak ne bi ovako srala :-D..
Love is my name, sex is my game... forget my name but play my game..=)