kada bi me pitali skim' bi noci nocila
kada bi me pitali skim' bi zore cekala
hej STOBOM bi <3<3..
Pogledaj i ove poruke
Neko u srcu cuva srecu, neko dio sna. Neko komad ljubavi, a tebe cuvam ja.
Mogli smo mi jedno bez drugog..Dan,dva,mjesec,mogli smo čak i duže,jer teški su to karakteri...Ista narav,isti ponos...Svetili smo se jedno drugom,mrzili se..Mogli smo da opstanemo jedno bez drugog,mogli smo pronaći neke nove ljubavi,ali oboje smo znali da samo zajedno možemo sklopiti cjelinu..Samo zajedno možemo pronaći sebe..Uprkos svemu,samo kad smo skupa,čuje se onaj iskreni smijeh,dugi uzdah i duboko "Volim te."
• Do skoro nisam ni bila svesna šta je to ljubav... Onda odjednom u mom životu pojavio se neko poseban, neko s kim mogu da pričam uvek o svemu, isto tako i samo jednim pogledom razmenim gomilu reči, ali opet lapo mi je i kada ćutimo i samo se gledamo... Neko u čijem se zagrljaju osećam kao da lebdim... I tada sam shvatila kako je.. Zaspim i probudim se misleći o tebi, učim i svaka reč počinje na slobo S, pogledam se u ogledalo i vidim... tvoj osmeh... VOLIM TE SALE....Nella
Kada nekog voliš, voli ga polako, jer sve što ide brzo ide i naopako... :* <3
Bez tebe nemogu,nezelim i necu bez tebe mi ne ide.Ma evo ti srce i dusa i telo ti shvati da volim te...
Mnogo boli kada nekog imaš u srcu i u mislima, ali ne i u svojim rukama...
Jedino ti znas sta mi treba, tvoj topli osmijeh i ljubav do neba. Jedino ti mozes to da mi das, zato te i volim, samo da znas.
Ponekad mislim na tebe, ponekad te zelim, ponekad mislim da te voOolim... Lazem! Stalno mislim na tebe, previse te zelim i najjvise voOOolim!