Timski rad je zakon. Uvijek možeš okrivit nekog drugog.
Da li je penis mafijaš? O, da! Ćelav je, ima ožiljak na glavi, nosi kožnu jaknu i ima dva telohranitelja. Diluje belo i voli svuda da zaviruje... ;-)
sinoc su nasli les proboden nozem u stoma, puklom lobanjom i veoma malim penisom...molim te druze javi se da znam da si ziv...
Pridje Perica policajcu i rece: Popusi mi kura* u 16:30.
Policajac krene da ga juri.
Naidje na kolegu i kloega ga upita: Sto juris to dete?
Ovaj odgovori: Rekao mi je da mu popusim u 16:30.
Kolega mu rece: Pa gde si zapeo tek je 16:15.
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Pošto smo konstatovali da ste veoma zgodna osoba, razmišljali smo da vas kloniramo - ali pošto je kloniranje skupo - jebaćemo vas dok ne klonete!
Nase mi prijateljstvo puno znaci.Kad ti places i ja placem,kad se ti smejes i ja se smejem,kad se ti bacis kroz prozor ja pogledam dole i opet se smejem!
kolicini ljudskog neznanja i zrno peska se klanja!