nadam se da ce ova poruka bar na tren izbaciti osmeh na lice moje lepotice
Pogledaj i ove poruke
decko:znas li da racunas ? |
devojka:znam
decko:racunaj da si moja :*
Fali mi dodir, fali mi reci, fali mi osmeh, fali mi lice, fale mi lazi, fale sitnice.. ♥
idu dve ribe putem a ja se ukljucim da idem za njima i recem im, hej vi tri one se okrenuse i rekose mi mi smo dvije,a ja im kazem, vala ste ribe ipo
krava kravi kaze muu, a ja tebi i love you. koza kozi kaze bee, a ja tebi volim te. svinija svinij kaze rok a ja tebi saljem cmok <3
Est bellum bellis bellare puellis.... LEPO JE RAT RATOVATI S LEPIM DEVOJKAMA <33 :***
Necu te pustiti u kucu.Ma pusticu te u kucu,al u sobu ne.Ma pusticu te i u sobu,al u krevet ne.Ma pusticu te i u krevet,al na sebe ne.Ma usticu te i na sebe,AL SA SEBE NE!!!:)))
"Сад ми те је стварно доста, Ово је превазишло сваку меру и не желим имати никаква посла са тобом, заправо одјеби од мене!" - рече зец и баци шаргарепу!
Nemam decka ako te zanima bas,a ti si mi sladak sam da znas...