Ooo zar je morala doć, ta čudna nesrećna noć, kada si se ti uprduckala u pola tri?
Te noći bilo je strašno, zagušljivo baš, ali časno!
Ispustila si gas ti, baš u pola tri!
Pogledaj i ove poruke
Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
We will now upgrade your brain-please wait............. Searching.......... searching........... still searching................ sorry, NO BRAIN found...
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
OVO JE MIŠ, DOBAR MIŠ, NAČIN MIŠ, DA MIŠ, IDIOT MIŠ, MIŠ BUDE, MIŠ ZAUZET, MIŠ DVA MINUTA. Sada ponovo pročitaj poruku bez reči "miš"
dobro došli dragi gosti! Jebo sam vas od radosti
umesto mene zeznu si sebe.ja sam se snasla i drugig nasla,nisam ja ona koja voli sve ,a ti nisi ni ti faca da imas dve...
Zove decko devojku na fiksni i javlja se njen cale koji ima jos 3 cerke.
Decko: Halo, ribice, jesi to ti?
Cale: Ne, оvde vlasnik akvarijuma.
Htedoh za Uskrs da ti poklonim jaje ono što se prijatelju daje a pošto shvatih da mi ti prijatelj nisi pa ti dajem ono što između jaja visi