Ooo zar je morala doć, ta čudna nesrećna noć, kada si se ti uprduckala u pola tri?
Te noći bilo je strašno, zagušljivo baš, ali časno!
Ispustila si gas ti, baš u pola tri!
Pogledaj i ove poruke
Sad idem da se udavim u WC šolji, jer je život u govnima bolji. Možda ću u kanalizaciji naći sreću, ali nijedno govno kao tebe voleti neću.
Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu...
Kaze mu ribica:
- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!
Kaze Zemunac:
- Hocu novog audija Q7...
Kaze ribica:
- Oces na kredit ili na lizing??
Kad ce na to Zemunac:
- OCES TI NA ULJE ILI MAST?!!
kolicini ljudskog neznanja i zrno peska se klanja!
Sinoc je nebo bilo prelepo,puno zvezda...Odjednom ugledah tebe. Mozes li mi molim te objasniti gde si letela na onoj metli
OVO JE MIŠ, DOBAR MIŠ, NAČIN MIŠ, DA MIŠ, IDIOT MIŠ, MIŠ BUDE, MIŠ ZAUZET, MIŠ DVA MINUTA. Sada ponovo pročitaj poruku bez reči "miš"
Ide jedna žena i naiđe na pericu i pita ga: dječače možeš mi reći gde je apoteka? A pERICA JOJ ODGOVORI : NEMOGU! TI DJEČAČE NIKAD NEĆEŠ OTIĆI U RAJ! A PERICA KAŽE: NI TI U APOTEKU! JHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAH
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci...
Moje srce je jedna velika livada, a ti si jedina krava sto u njoj pase!