Sede tako dva idiota za stolom i jedan deli bombone.
Jedna tebi, jedna meni!
Jedna tebi, jedna meni!
Jedna meni, jedna meni, jedna meni!
Na to ga ovaj drugi zaustavi i kaže:
Čekaj malo, a tebi?
Pogledaj i ove poruke
Decak kaze ja imam joptu a ti nemas devojcica kaze ja imam jutku a ti nemas decak kaze ja imam kujac a ti nemas devojcica kaze ja kad porastem imacu sto a ti samo jedan!!!
Moj dečko i ja smo totalno različiti,ja za razliku od njega postojim xD
sto kaze kurac kondomu? nabijem te na kurac! xaxaxa :D
Ljudi kojima je sudjeno da budu zajedno,uvek se nadju na kraju.Jer istinita ljubav uvek pobedi! :)) ♥♥
otisli perica i jovica na ekskurziju vozemi sada perica spava gore a jovica dole i dolaze neki momci prebiju pericu,isto tako i sledeci put i treci i dodje perica na ideju da pita jovicu da on sad spava gore a perica dole i sad dolaze momci i kazu jdno drugom"e dosta smo tukli onog gore ajde sada onog dole"
Nase mi prijateljstvo puno znaci.Kad ti places i ja placem,kad se ti smejes i ja se smejem,kad se ti bacis kroz prozor ja pogledam dole i opet se smejem!
Tako si glup/a da se zapleteš u žice bežičnog telefona.
Imas anticku lepotu...Licis mi na Trojanskog konja