Nastaje tisina kada tebe pored mene nema,usamljene duse punog srca vole se do neba.Samo zelim biti s'tobom negde gde bi htela da me ljube usne tvoje,da ti svoju dusu predam..
Pogledaj i ove poruke
Ne vidis ga neko vreme, mislis da je sve u redu, da si ga prebolela, krenes da uzivas i ne razmisljas o njemu, okolo prosipas price kako ti je "svejedno", kako ti je on bio samo "prolazna kriza" i onda se on pojavi, stoji ispred tebe, puls ti ubrzava, centrifuga u stomaku, nasmesis se i shvatis koliko ga jos uvek zelis, nakon svega, shvatis da ga nikad zapravo nisi prestala voleti :)
Otvori mi vrata svoga srca,pusti me unutra i nedaj mi nikad da izadjem....
Nisam bezgrešna, ni nepogrešiva.. Ne znam da mrzim, ali znam da vratim... Ne volim laž,ali kada je potrebno, znam da slažem... Iskrena samo za one koji zaslužuju... Naivna za one, koji misle da mogu lako sa mnom... Glupa, kada mi nešto ne odgovara... Pametna dovoljno, da te spustim na zemlju i još dva metra ispod nje...... U suštini, posebna a u isto vreme jednostavna....! ;)
Imam ruzu svake boje
na prozor one stoje
al nemam takve boje
kao sto su oci tvoje....
Zašto zatvaramo oči kada plačemo? Kada sanjamo? Kada se molimo? Kada se ljubimo? Zato što znamo da najlepše stvari ne možemo videti nego ih osećamo srcem ♥ !
Volim your eyes, zato sto su one very nice, malkice look at me, posle don't forget me, srce mi tik-tak for you, baksuze, i love you!!
Sto te vise cekam to te vise zelim,samo tebe volim ovim srcem vrelim,dane brojim duge jer umirem od tuge,i volim te sve jace slatko moje mace...
Ја не тражим да ме неко воли - ја само тражим да ме неко схвати. А када ме тај неко схвати, он ће ме и заволети. Схваташ?