Tuzna sam bez tebe....... molim te nazovi me javi mi se... :/
Pogledaj i ove poruke
Nemoj odmah da se pališ,
al mi mnogo,mnogo
fališ...
kladim se u sto evra da ces me odbiti *
Est bellum bellis bellare puellis.... LEPO JE RAT RATOVATI S LEPIM DEVOJKAMA <33 :***
Zelim da me zagrlis, moje usne da poljubis... Zelim da kraj mene dises, a ne samo poruke da pises.
Mislim da je vreme da predjemo sa reci na poljupce ^_^ :)))))) :Pq: ^_^
Rekla sam moje usne nece biti svacije, sa tobom je bilo nesto posebno, sa tobom je bilo drugacije
Да ли знаш у којој пози се прави најлепше, најслађе, најпаметније, најсексипилније дете на свету? У ствари, боље да питам твоје родитеље!
Не гледај ме више буди храбра,свиђам ти се сигурно,ма суђен сам ти.