mala moja frizideru stari u tebi se moje meso kvari..
Pogledaj i ove poruke
ja te palim,ti me palis izgleda da ce izbiti pozar :D :D :D :D
Ako ti gorko zaplace oko,ako te neko povredi duboko,ako ti ikad zadrhti dusa,ako nema ko da te slusa,ako ikada vrisnes u snu, nazovi me ja cu biti tu <3
Mislim da je vreme da predjemo sa reci na poljupce ^_^ :)))))) :Pq: ^_^
sladak si kao secer u kocki ali posto ga volim u prahu moracu da te potucam
Volim da te diram,da te gledam da te nerviram,da ti mozak ispiram.Volim da te mazim,pazim,razmazim,da te zarazim ne volim da te molim ali VOLIM DA TE VOLIM...VIKI..
Imam jedan zivot i tebi bih ga dala..
imam jedno srce i njega bih ti dala..
A da imam mozak ne bi ovako srala :-D..
Mislim na tebe,
medeno moje,
tuzne me misli
nocas more,
i zato te cimam
u ovo gluvo doba-
da te pitam volis li SUNDJER BOBA?
BOL ZA IZGUBLJENIM STVARI MNOGO JE VECI,NEGO STO JE I ONA SAMA ZNACILA....