Kao more sto se tixo njise,kao kapi kise,kao kad srce woli,i za ljubaw molim,kao i kad sunce sija,tako tebe wolim ja..
Pogledaj i ove poruke
Zelim da ljubim vrele usne tvoje,bice to tajna za nas dvoje!Moje su zelje iskrene i kratke,mogu li da ljubm usne tvoje slatke???
Kazu da je sreca biti lep, biti bogat, i imati sve, ali niko od njih ne zna sta je sreca, sem mene, JER IMAM TEBE I SA TOBOM SVE!!
Voli me minut, sat ili dan, voli me stvarno da znam da nije san. Da li znaš kako je kad se za nekog svom dušom boris, kad ga u očima za malo ljubavi moliš, kad poslednji otkucaj svog srca daš, kako je to da li znaš?
VOLIM TE I CEKAM...ALI NE ZABORAVI DA I U NAJVECOJ LJUBAVI POSTOJI REC KASNO!!!
Nikada nista u zivotu nisam zelio tako kao tebe sad eh da je ovo sad vratiti pa da bude nekad.
Ти си моје злато ти си моје сребро, ако те видим са другим сломићу ти ребро.
Љубићу те слатко да ме дуго памтиш, ако икад одеш да се мени вратиш. Волећу те тако да се срећи чудиш, ако корак одеш за мном ћеш да лудиш!
Nauci da volis,prastas,nemoj da varas onog koga ljubis,svaka prevara skupo se placa a zivot je kad-tad vraca