Najnovije poruke

Želim da kod tebe tuga nikada ne zaluta, da na vrata tvoga srca prava ljubav zalupa. Da ti se u NOVOJ GODINI - ostvare sve želje i da ne zaboraviš prave prijatelje.
Sve ružno što ti u knjizi života piše nek se od danas izbriše. A sve lepo što ti se sniva, nek ti se od ove godine zbiva! Srećna Nova Godina!
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova, neka te ispuni radost nova, neka ti sva sreća sveta sja... Srećnu godinu novu od srca želim ti ja!
Moram ti ovo priznati, mada je glupo što je preko poruke, ali ja nemam hrabrosti da ti kažem u lice, znam da ti se ovo neće svideti, veruj nije ni meni lako, ali moraćeš da saznaš istinu kad tad a i bolje da to čuješ od mene nego od nekog drugog... PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI! Ipak, ja ti mogu doneti SREĆU :)
SREĆNA TI NOVA GODINA! Na poklon ti šaljem LJUBAV upakovanu u ISKRENOST sa mašnicom od BRIGE i zapečaćenu LEPIM ŽELJAMA. Neka ti ona daje SREĆU i SIGURNOST celog života. SREĆNA NOVA GODINA!
U ovim sitnim satima kad nova godina stoji pred vratima i svi zadnje minute broje, sa vama su misli moje. Puno sreće ljubavi i mira od sveg srca srećna nova svima!
U životu ti želim sve najbolje: zdravlja, veselja, ljubavi…bla, bla, bla... Dosta tih pizdarija! Želim ti neverovatan seks, takav da te infarkt strefi; želim ti da u pola manje radiš, a da te plaćaju tri puta više. Hiljadu ludih noći sa najluđim prijateljima. Ako ovo pošalješ na 10 adresa dogodiće se... ništa... kao i obično, ali barem ćeš uspeti da izmamiš osmeh svojim prijateljima :P
Na vaš račun br. 2013 uplaćeno je 365 dana sreće, 52 sedmice ljubavi, 12 meseci mudrosti i 1 godina snage! Ugodno trošenje! Srećna ti Nova!
U Novoj godini ti želim MIR jer njime sve započinje, LJUBAV jer daje smisao nesavršenom svetu, PRIJATELJSTVO jer ostaje i kad ničeg drugog nema, TOLERANCIJU jer nismo svi isti, SMEH jer leči bolesti, SITNICE jer se u njima krije SREĆA i SNOVE jer se mogu ostvariti!
Želim ti malu vilu na jezeru, mini dvosed Ferari, malenu kreditnu karticu sa sumom od svega 2-3 miliončića CHF, malu firmu u vlasništvu i nekoliko malih brilijantskih kamenčića... jer život čine male stvari :). Srećna Nova godina!
Želim ti: lepotu u januaru, ljubav u februaru, mir u martu, bezbrižnost u aprilu, zabavu u maju, uživanje od juna do novembra, sreću u decembru... Ukratko - želim ti srećnu i prelepu 2013-tu!!!
Svaki trenutak u danu ima svoju vrednost. Jutro donosi NADU, poslepodne VERU, veče LJUBAV, a noć ODMOR. Nadam se da ćeš u svakom ovom trenutku uživati svakoga dana u 2013-ој. SREĆNA TI NOVA!

Dodaj novu poruku

Broj znakova: 0