Najnovije poruke

Ima moje usne ko da ljubi,
i u kosu prste plete,
ranim jutrom da me budi,
da me njise kao dete,
na mom dlanu da mi spava,
mojim smehom da se zlati,
ali moje srce zeli
samo tebi da se vrati!
Prsti mi poruku pisu,a sat otkucava
saljem poruku nekom ko mozda spava.
Ja nisam carobnjak i nemam carobnu moc,
samo zelim da te poljubim
i pozelim LAKU NOC ! :*
Kada padne noc, ja zovem upomoc jer tebe nema tu. I svaki novi dan, ko smrt je dosadan jer tebe nema tu..
Da mi je, da mi je tvoje magije, da mi ko alkohol tugu razbije... Da mi je, da mi je tvoje ljubavi da me opet bez daha ostavi... Zelim to, zelim to kao nikada meda i otrova s tvojih usana... Zelim to, zelim to da se podsetim sto ne mogu da te prebolim... <3
Uspomene su uvek slatke boli. Ne vredi nikad zaliti za njima, kako je bilo, tako je moralo biti. Ostavimo ih u nekom uglu nase svesti. Setimo ih se samo ponekad, ponekad da nas ne bi suvise bolele.
Kada kazaljke se sklope budi tu moj zivote.
Srecna Nova Godina,samo tebe volim ja.
Kada kazaljke se sklope,budi tu moj zivote,nedam ti nijedan dan da u Novoj budes sam!!!! ♥
Devojka: O cemu da pricamo?
Decko: O svemu
Devojka: Hajde onda da pricamo o tebi
Decko: Zasto?
Devojka: Zato sto si ti moje sve ^_^
krava kravi kaze muu, a ja tebi i love you. koza kozi kaze bee, a ja tebi volim te. svinija svinij kaze rok a ja tebi saljem cmok <3
Twoja ljubaw tiho wene,,ali nemoj nikada zaborawiti mene.Twoja ljubaw toliko mi znaci,,otici ces znam,,ali ipak ne placi..twoje suze mene,,znaj da mnogo bole...ali te moje usne i dalje za ljubaw mole.Ti si moja ljubaw,ne mogu to kriti..i znaj da ces moja ljubaw ti zauwek biti!!Cuwaj me u srcu i u dusi swojoj,,jer ja nikada necu otici ljubawi nowoj! WOLIM TE ANDJELE MOJ <3
Ljubawi moja,tebe wolim jako,,i nikada nisam tako jako plakao,,Gorke suze lijem sa tugom se borim,,ali sta cu mala,,kad te ludo wolim.Owe moje reci,,nemoj zaborawiti,,jer znaj da u mome <3 ti ces uwek biti,,Wolim te <3 <3 <3
Kada bi mi ostala dva izdaha do kraja zivota,prvi bi iskoristila da te poljubim a drugi da ti kazem da te volim....:*
Moje je srce tamo gde si ti,moja ceznja samo si ti,moja ljubav vecno ces biti,nikada te ne zelim izgubiti jer ti si deo mene i samo zelim biti pored tebe!!! <3 Marko...
Zasto ruza tiho vene,nemoj nikad zaboraviti mene,ni ja tebe zaboraviti necu,dok mi smrtnu ne zapale svecu,i dok sveca polako gori,moje ce srce jos da te voli... <333

Dodaj novu poruku

Broj znakova: 0