Samo i tuzno na ivici pakla slomio si jedno srce kao da je od stakla...slomile ga lazi ubile ga boli volela sam nekog ko nezna da voli...Violeta:(
Nisi mi verovao,kulirao si me rekao mi da sam luda mislio si trpecu ti sve,ali jednog dana sasvim slucajno planula sam ja i vatru izmedju nas ugasila..Proslo je vremena i vremena kad sa te opet srela podsetio si me na sve ssto smo preziveli i doziveli podsetio si me koliko te volim i da treba da se borim za nas i pustim vatru da gori jace nego ikad
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi
neznam jel to san ili java il moja ljubav jos spava !!!
Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :D
U nekom dalekom gradu,nekom' su oci tuzne,neko je tamo daleko sanjao snove ruzne,neko te puno voli,za tobom suze brise..I kako dani idu VOLIM TE SVE VISE!<3
KAKO JE TESKO S TOBOM A BZW BEZ TEBE!!!!!!!!!!!!!!!!!
EWO ISPRACAM JESEN SKORO CE ZIMA SVE MANJE NADE ZA NAS DWOJE IMA MOZDA CU NACI NEKE SLICNE OCI ALI JA BEZ TWOJIH NECU MOCI......
Spavaj bebo bekane ruke nezne mekane ,dok te maze fino , slatko sanjaj ,bekolino...Za miran san bebe bekolino
devojka :dali me volis
Decko:ne
devojka : da se kladimo
decko:ajde
devojka:izvini sta sam te pitala ?
Decko:ali me volis ?
devojka:daaaaaaaa najvise <3 <3<3
KAD IDES ULICOM TI NE GLEDAJ MOMKE,VEC ZAGREJ STOLICU I POPRAVI DVOJKE**************
Gledas me i ja tebe ,prilazis mi i ja tebi ,kazem ti VOLIM TE odgovaras veliko NE :(!!!
Voleo si me , pa si prestao ,mislis moze tako odjedno mi se vratiti .Izvini duso nemam snage da te dalje volim jer srce moje vise nije celo sada si ga prelomijo <3 <3 <3
Rodjendan mi je zelju ispuni mi polju bi me i prastam ti svee <3 <3 <3
Mislim na tebe srce mi skace ne widjam te cesto a zelim te swe jace sa zeljom da te widim naprawicu cudo jer cu swima reci "ACO"swidjas mi se ludo..:*
Saljem ti zagrljaj jer nisi kraj mene,saljem ti poljubac jer si daleko od mene i saljem ti owaj sms da znas da mislim na tebe..:*<3
Voleli smo iste stvari, iste pesme na gitari, zorama se radovali sviracima drugovali. Evo moje sudbine, drugi kuci vodi je, evo moga proleca zar me se ne seca! :'( <3.
Gase se svetla,dolazi tama,a tebe nema i ja sam sama,uvek sam te zelela,najvise volela,tvom osmehu nisam odolela.
VIDI OVO SRCE STRELOM PROBODENO TAKO CE BITI KAO SE RASTANEMO VOLIM TE <333333
Dugo sam krijo tajnu ali sada moje srce vene jel ti nisam rekao da volim samo tebe sanja j <333