Najnovije poruke

Samo i tuzno na ivici pakla slomio si jedno srce kao da je od stakla...slomile ga lazi ubile ga boli volela sam nekog ko nezna da voli...Violeta:(
Nisi mi verovao,kulirao si me rekao mi da sam luda mislio si trpecu ti sve,ali jednog dana sasvim slucajno planula sam ja i vatru izmedju nas ugasila..Proslo je vremena i vremena kad sa te opet srela podsetio si me na sve ssto smo preziveli i doziveli podsetio si me koliko te volim i da treba da se borim za nas i pustim vatru da gori jace nego ikad
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi
U nekom dalekom gradu,nekom' su oci tuzne,neko je tamo daleko sanjao snove ruzne,neko te puno voli,za tobom suze brise..I kako dani idu VOLIM TE SVE VISE!<3
Voleo si me , pa si prestao ,mislis moze tako odjedno mi se vratiti .Izvini duso nemam snage da te dalje volim jer srce moje vise nije celo sada si ga prelomijo <3 <3 <3
Voleli smo iste stvari, iste pesme na gitari, zorama se radovali sviracima drugovali. Evo moje sudbine, drugi kuci vodi je, evo moga proleca zar me se ne seca! :'( <3.
Gase se svetla,dolazi tama,a tebe nema i ja sam sama,uvek sam te zelela,najvise volela,tvom osmehu nisam odolela.

Dodaj novu poruku

Broj znakova: 0