Najnovije poruke

ovakav je bio plan, da te volim jedan dan, ali je ipak vreme kratko, a tebe je voleti bas slatko. ma bolje je meni bez tog plana, pa te volim svakog dana.
Mesec ce ti reci da mislim na tebe... zvezde ce ti reci da si deo mene... ti si za mene potok kao sto iz raja tece... i ako postoji radost to je onda uz tebe... a ako postoji bol to je zivot bez tebe... volim te bebo <333
U srcu sam te zakljucala ne mozes izaci,a kljucic sam izgubila ne mogu ga naci.Volela bih da je ovo pismo crveno i plavo,a na kraju zdrano.Laku noc,lepo spavaj i mene sanjaj.
Ako postoji ljubav, onda te volim.. Ako postoji zelja, najvise te zelim..A ako je sve to laz, ti dodji kod mene, ispuni mi zelju da vecno pricamo o ljubavi i da se u oci "lazemo"!
Tvoj lik je svetinja u mome oku, jer osecam u svom srcu ljubav preduboku. Volecu te snagom duse svoje, ti zauvek ostaces najmilije moje!
Kad sve uvene jednog dana, kad lisce spadne sa suvih grana, kad proslost ode daleko, daleko, znaj tebe ce uvek voleti neko... <3
Ако је пахуља срећа - желим ти планину белу! Ако је љубав кап воде - желим ти реку целу! Ако је успех звезда - желим ти небески свод! Ако је пријатељ брат, и ти си мени род! Нека ти овај дан донесе све што у ову поруку стаје и нема међу нама вечно пријатељство траје! Срећан ти БАДЊИ ДАН!
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
Pobrinite se da u ovim ledenim danima uzimate dovoljno vitamina CE. On se nalazi u: prasen-CE, sarmi-CE, kobasi-CE, vešali-CE kao i u napicima: piv-CE, vin-CE, razne rakiji-CE. Jedino pazite da se ne predozirate vitaminima, može da škodi. Mir Božiji! Hristos se rodi!
Uhvatio Zemunac zlatnu ribicu...
Kaze mu ribica:
- Pusti me, ispunicu ti 3 zelje!!!
Kaze Zemunac:
- Hocu novog audija Q7...
Kaze ribica:
- Oces na kredit ili na lizing??
Kad ce na to Zemunac:
- OCES TI NA ULJE ILI MAST?!!
Od svih pouka i prica,
sa i bez pokrica,
ova je autenticna i jasna,
namenjena prijateljima
i nepristrasna.
Bez interesne namere,
bezobzirna i bez mere,
ovu poruku shvaticete lako,
i glasi nekako ovako:

"Ne dozvolite da Vam,
u Novoj godini i ove noci,
iskreno govoreci,
radost kradu stare teme:
O svetskoj krizi,
preteranoj brizi,
teskoj godini,
nasoj sudbini,
devalvaciji valute,
napretku koridorske rute,
politickoj empatiji,
neke Cece simpatiji,
jednacinama o veri,
mernim jedinicama koje drugi meri,
vec u inat tih istih,
zbog Vaseg i zdravlja
Vam bliskih,
uzmite casu vina,
i nazdravite prijateljima.
I ne izrecite zelje i zdravicu
zarad tudje misije,
tenderske komisije,
kabinetske konotacije,
lazne disertacije,
medijske ovulacije ,
nevladine organizacije,
LGB populacije,
marketinske kampanje,
etno sela i vazdusne banje,
vaskrslih Idola,
industriskih Ravijojla,
poreskih akcija,
policiskih reakcija,
sudskih kombinacija,
obaveznih vakcinacija,
regionalne rubrike,
skupstinske muzike,
monopolske kreacije,
gradjevinske sanacije,
partijske ekstaze,
navijacke kamikaze,
studentskih rokova,
juznih
tokova,
samostalnih entiteta,
patriotskih
etiketa,
bodova na
listi,
kodova na modnoj pisti,
kolacica iz EU sablona,
prekookeanskih ratnih morona,
kelnera iz gasne moto-druzine,
ili istocnjacke sablasne mnozine.
Uradite to iz srca cisto,
u sitne sate,
kako samo Vi,
nazdraviti znate!"

Ziveli!

Moliere
s Lekinog brda

Napomena:
Izvinjavam se onima koji su se prepoznali, zaostalima, izostavljenima, pretpostavljenima.
Sva prava oko ove poruke zadrzavate Vi, operater uzima profit, a ja samo lupetam... za sve pare :)
Ti si moja radost u tuzi, ti si moj tuzni momenat u sreci.. I ako te ikad budem izgubila, Sunce ce zauvijek potonuti u more...
Xej ti,reci ko smo mi sada,ako sretnemo se ko sto tada srela si njega,ja nju. Xej ti,kisa mi niz lice pada,ja necu kuci gde smo tada ziweli kao u snu,dok nije poslo po zlu...

Dodaj novu poruku

Broj znakova: 0