Dugo sam u krizi. Namazi medom, osvezi ledom. Polozi me celu, zeli me vrelu. I ove noci samo za tvoje oci, glatke noge sijaju u mraku, moj jezik na tvom stomaku. Bezobrazan budi,mazi mi grudi, to osecam bicem celim. Sreco, shvati da tebe zelim!
Pogledaj i ove poruke
Rekla sam moje usne nece biti svacije, sa tobom je bilo nesto posebno, sa tobom je bilo drugacije
sedim u hladu, grickam cokoladu, treniram dzudo, VOLIM TE LUDO..!
Hoces mojoj mami biti zet ??? <3 <3 <3 WOLIM TE <3 <3 <3
decak:reci sad
devojcica:sad
decak:jebacute kad tad
devojcica:reci B
decak: pa B
devojcica:pa stvarno si budala
Stara klupa, rukopis moj. Još te volim, piše na njoj… ♥
Imas lepu majcu a jel ima ta majca broj fona?
Violina je instrument koji lepo svira,a LJUBAV je zica koja se ne dira!!! :D
Ako ti gorko zaplace oko,ako te neko povredi duboko,ako ti ikad zadrhti dusa,ako nema ko da te slusa,ako ikada vrisnes u snu, nazovi me ja cu biti tu <3