Dugo sam u krizi. Namazi medom, osvezi ledom. Polozi me celu, zeli me vrelu. I ove noci samo za tvoje oci, glatke noge sijaju u mraku, moj jezik na tvom stomaku. Bezobrazan budi,mazi mi grudi, to osecam bicem celim. Sreco, shvati da tebe zelim!
Pogledaj i ove poruke
Mislim da je vreme da predjemo sa reci na poljupce ^_^ :)))))) :Pq: ^_^
Saljem ti zagrljaj jer nisi kraj mene,saljem ti poljubac jer si daleko od mene i saljem ti owaj sms da znas da mislim na tebe..:*<3
Nemoj da gledas na sat smuvacu te KAD-TAD ! ;)
Imas lepu majcu a jel ima ta majca broj fona?
Čekam te noćaske kod šljivu, ima te obradim ko
njivu, pa će te pocepam u mrak, ki svinja mrsan
džak, ondak će te razbijem ki dete zvečku, ma
ima te bem ki medved mecku! :)))) (russsss) :D
Ja se tebi swidjam, a ti meni?! ;)))
Od cimanja do poruke, od poruke do izlaska,od izlaska do poljubca,od poljubca do kreveta,od kreveta do sexa...
Znači hoćeš da se cimamo,a?
Rekla sam moje usne nece biti svacije, sa tobom je bilo nesto posebno, sa tobom je bilo drugacije