Brzo bezi!!!Sakrij se!Djubretari ujutru odnose smece!Ti se samo opusti,i meni se prepusti i skini se lagano,lezi na krevet a ja cu polako da udjem u tebe...Tvoja inekcija.
Pogledaj i ove poruke
Kad sam se ja rodila đavo je rekao:-S*anje, konkuencija!
Cura: OZENI ME!
Decko: Ocu, ljubavii
Cura: Kad?
Decko: 31. februara
Tako si glup/a da se zapleteš u žice bežičnog telefona.
dobro došli dragi gosti! Jebo sam vas od radosti
Noćas kad legneš bez igde ikoga da te greje i kad se osetiš smrznutim i hladnim poput stene, seti se mene jer ja švercujem ćebad iz Turske u pola cene!
Gleda covek zenu sa metlom u rakama, i pita je:,,Draga,jel to cistis il se spremas da poletis?'' hahahahahahahahh :) :) :)
Ooo zar je morala doć, ta čudna nesrećna noć, kada si se ti uprduckala u pola tri?
Te noći bilo je strašno, zagušljivo baš, ali časno!
Ispustila si gas ti, baš u pola tri!
To što postojim nije rezultat prirodne selekcije, već zbog toga što Bog poseduje smisao za lepotu. A ti...? Pa da - jer Bog poseduje i smisao za humor!