Poruka broj #12423
Pogledaj i ove poruke
Te noći bilo je strašno, zagušljivo baš, ali časno!
Ispustila si gas ti, baš u pola tri!
Decko: Halo, ribice, jesi to ti?
Cale: Ne, оvde vlasnik akvarijuma.
Ona: Neću.
On: Skini se.
Ona: Neću .
On: Ok, izađi iz AUDI-a.
Ona: Evo skidam se, crko dabogda. :D
za poljupce glatke,
karminom se saraju
da decake varaju!