Ali pise da su u wezi...pa pise i na autobusu "lasta"pa ne leti...:-D
Pogledaj i ove poruke
Dragi sine, kako si? Tvoj tata i ja smo dobro.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
Usne su slatke
za poljupce glatke,
karminom se saraju
da decake varaju!
kupila bih tvoju ljubav,ali nemam nista sitno!!!hahaha
Ribo spusti se na zemlju,plasis ptice. :DD
Nije majmun kriv što je od njega nastao čovjek.
Nase mi prijateljstvo puno znaci.Kad ti places i ja placem,kad se ti smejes i ja se smejem,kad se ti bacis kroz prozor ja pogledam dole i opet se smejem!
Бог створи сунце топло и сјајно, створи месец мио и драг, створи море бистро и дубоко. На крају створи тебе... Неку пиздарију је морао да направи.