50% znas da mislim na tebe,60% znas da mi se svidas,70% znas da te sanjam,80% znas da nemogu bez tebe,90% znas da te iskreno volim,100% znas da se ja zezam...
Pogledaj i ove poruke
letele su dwe ptice, jedna soko druga bez oko :D
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Ribo spusti se na zemlju,plasis ptice. :DD
Od mene imas poljubac,od Boga trazi zdravlje i srecu,a sve ostalo imas kod KINEZI... :)
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!
Sad idem da se udavim u WC šolji, jer je život u govnima bolji. Možda ću u kanalizaciji naći sreću, ali nijedno govno kao tebe voleti neću.
sta je to malo, zuto, visi o koncu? - Smoki se obesio
Ona: Reci mi nešto od čega će mi srce zalupati *_*
On: Tvoj otac je iza nas.