Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!
Pogledaj i ove poruke
Da vam kuća bude puna veselja, da vam se ostvari bar hiljadu želja, da vas blagoslov svuda vodi, SREĆAN VAM BOŽIĆ, HRISTOS SE RODI!!!
Dragi dome Božić stiže, dragom Bogu da smo bliže, da te greje vatra sveta, da ti sreća kućom cveta, da krst časni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!!!
Srećan Božić živi bili, u zdravlju se veselili, neka vam Bog podari zdravlje, da nam tuge bude sve manje, da proslavite Božić kroz zdravlje i veselje i neka vam se ostvare sve želje. HRISTOS SE RODI!
SREĆAN BADNJI DAN I BOŽIĆ!
Da živiš dugo kao Krkobabić, da se zaljubiš kao Mrkonjić i da imaš para kao Mišković, a da te ne uhvati Vučić.
ХВАЛА ТИ БОЖЕ као брату што нам врати БОЖИЋ БАТУ, сва се деца с тиме слажу не верују деда мразу. ХРИСТОС СЕ РОДИ, Србине мој!
Pomozi mi Gospode presveti,da mi ova cestitka odleti.Do Srbina koji ovo cita,koji slavi ime Boga Hrista,kojem kuca srce Sindjelica,a kune se macem Obilica,da ce vjeru Hristovu da pazi i da ljudsku rec ne pogazi,da se krsti i da se pomoli ida svoje pravoslavlje voli.Da Bozic slavi dovijeka,da na putu nema mu prepreka!Nek krst casni kucu vodi,MIR BOZJI,HRISTOS SE RODI!!!
Срећан Божић и бадњаци и да жива будеш мајци, да дивна момка нађеш, са њим на Божић да изађеш, да се чврста љубав роди, да те одмах кући води. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Ој народе Српски славни, слави Божић православни. Немој да нас наговоре, да славимо од невоље, да славимо политички кад се слави католички. ХРИСТОС СЕ РОДИ!