Pita Perica oca:
-tata sta bi hteo da ti kupim za rodjendan?
-nista sine nemam para!-odgovori otac.
Pogledaj i ove poruke
Kada nisi pored mene,nisu mi sve koze na broju
Ti si jedna swatka mawa mackica sa swatkim mawim okicama i swatkom mawom njuskicom,ma swa si swatka, steta sto imas buvice... :D
Nesreća je kad ti sreća kuca na vrata a ti nisi kod kuće.
Најновијим анкетама утврђено је зашто мушкарци устају ноћу. 10 % устаје да би нешто појели, 15% да би отишли у WC, а 75% устаје да би се вратило кући!!!
Рекла си да не желиш више да се видимо, али ипак дођи, угасићу светло!
kad ti ne pisem poruke mislis da te zaboravljam,da sam skot. jel tako? a ja ti samo ostavljam vise vremena da me se jos vise pozelis....;)
Da je Shakespeare danas živ bio bi slavniji nego u svoje vrijeme jer bi imao 500 godina.
kupila bih tvoju ljubav,ali nemam nista sitno!!!hahaha