On: Skini se.
Ona: Neću.
On: Skini se.
Ona: Neću .
On: Ok, izađi iz AUDI-a.
Ona: Evo skidam se, crko dabogda. :D
Pogledaj i ove poruke
Moj dečko i ja smo totalno različiti,ja za razliku od njega postojim xD
Vas horoskop. POSAO : zvezde vam se smese. PORODICA : zvezde vam se smese. LJUBAV : zvezde vam se smese. SEX : zvezde umiru od smeha :D
Ako ti netko *otme ženu, najbolja će osveta biti da mu je prepustš.
Bila je zima, vrucine teske, mrtvak je jahao konja peske, sa sobom je vodio crnku plavu, bila je celava i nosila je snalu.... XDD
Mozak: rec od 5 slova , 2 samoglasnika i jako malo korisnika....
Srce: Povređeno sam ponovo.
Stomak: Osećao sam leptiriće za džabe.
Oči: Ponovo idu suze.
MOZAK: UPOZORIO SAM VAS IDIOTI ! -.-
Dragi sine, kako si? Tvoj tata i ja smo dobro.
Nedostajes nam.
Molim te ugasi svoj kompjuter i sidji niz stepenice... pa svrati u kuhinju da veceras nesto. Voli te tvoja mama
Pita mama Pericu:
• Perice, je l’ se raduješ zato što će Deda Mraz da ti donese poklone?
Perica:
• I da i ne. Radujem se jer ću dobiti poklone, ali mi je žao jer tata pravi budalu od sebe…