Dečko: Jel znaš da računaš?
Devojka: Da.
Dečko: E pa onda računaj da si moja. ^_^
Pogledaj i ove poruke
Imas 20 sekundi da odgovoris na ovu poruku od cega je vec proslo 5 sekundi i sto znaci da ti ostaje jos 10 sekundi i ako mi neodgovoris dugujes mi 100 poljubaca.Vreme isteklo!
Bicu slobodna i necu se vezati,vazno je samo dobro se zezati! P.S.ti si jedini izuzetak ove poruke!!!!!
Ако ме будеш нападала,знај нећу ти пружити никакав отпор.
Sedimo na livadu jedemo cokoladu,vetar duva on me muva,Da me ljubi on bi hteo,Al je on luka jeo.Kada sam mu usne dala u Nesvest sam palaa *____* !!!!!!!
OSECAM NOCAS ANDJELE MOJ KAKO SE PALIS NA DODIR MOJ,TI IMAS MENE JA IMAM MOC XAJDE DA ZAJEDNO PROVEDEMO NOC .......
Nemoj odmah da se pališ,
al mi mnogo,mnogo
fališ...
-->>/Msm tvoj cale mora da je terorista, kakvu je bombu napravio swaka mu čast--< ;))
Nemam decka ako te zanima bas,a ti si mi sladak sam da znas...