50% znas da mi se svidjasx...
60% znas da te ne mrzim...
70% znas da te krisom gleddam...
80% znas da te sanjam...
90% znas da te iskreno volim...
100% znas da te zezam!!!! hahah...xD
Pogledaj i ove poruke
Mogu li da te zamolim da mi vratis srce? Cisto iz medicinskih razloga.....
Frka je reci tvom tati da te volim,a da me pritom za glavu ne skrati.
Imas strava lepe oci moja bices ove noci ♥♥
decko:znas li da racunas ? |
devojka:znam
decko:racunaj da si moja :*
Zelim da me zagrlis, moje usne da poljubis... Zelim da kraj mene dises, a ne samo poruke da pises.
sedim u hladu, grickam cokoladu, treniram dzudo, VOLIM TE LUDO..!
Imam jedan zivot i tebi bih ga dala..
imam jedno srce i njega bih ti dala..
A da imam mozak ne bi ovako srala :-D..
Love is my name, sex is my game... forget my name but play my game..=)