Volela bih da sam droga da me volis kao Boga da me ubrizgavas u vene pa da umires zbog mene
Pogledaj i ove poruke
Ponekad pozelim zivot bez kraja,pun tvojih poljubaca i zagrljaja,i zato ponekad tiho Boga molim,da zivim vecno da mogu vecno da te volim. . .
Kad bi srce izvadili moje i stavili u ruke tvoje, ono bi i dalje kucalo za tebe jer te volim vise nego sebe.
Kada čovek upozna divnu osobu kao što si ti, možda ne može iz nekog razloga provesti sa njom život, ali zato ne postoji razlog zbog koga bi je zaboravio dok je živ!
Želim te imati dok živim ja, ne dozvoli da našim srcima tuga zavlada. Srce mi je maleno, ranit ga je lako, al' je dosta veliko da te voli JAKO...
Zašto zatvaramo oči kada plačemo? Kada sanjamo? Kada se molimo? Kada se ljubimo? Zato što znamo da najlepše stvari ne možemo videti nego ih osećamo srcem ♥ !
Ја не тражим да ме неко воли - ја само тражим да ме неко схвати. А када ме тај неко схвати, он ће ме и заволети. Схваташ?
Kazes da volis sunce,ali kad je sunce jako ti bezis u senci .Kazes da volis kisu,kad pada kisa ti otvaras kisobran.Zato bojim se kad mi kazes VOLIM TE !
zbog tebe umrecu i ti ces to znati,kad shvatis da te volim ti ces zaplakati,kad te svi ostave na grob ces mi doci,pozeleces da ustanem ali ja to necu moci.