Pusti me da drhtim i da sjetim se
kako su me njene usne ljubile
neke tuge nikad se ne prebole
ubice me zbog nje stvari lagane...
Pogledaj i ove poruke
Oprosti mojim ocima sto pogledom traze tvoje. Oprosti mojim usnama sto zele osjetiti tvoje. I ovo zadnje sto te molim, oprosti mi sto te volim.
kada se sretnemo ne skidaj pogled svoj jer videces nekog ko je nekad bio tvoj.i kad budes u samoci ti zapitaj srce svoje,da li jos pamti ime moje.
Kazes da volis sunce,ali kad je sunce jako ti bezis u senci .Kazes da volis kisu,kad pada kisa ti otvaras kisobran.Zato bojim se kad mi kazes VOLIM TE !
Ljubav je kada ti srce stane svaki put kada ga neko spomene...
Kada je jedina stvar koja može da ti ulepša dan, samo jedna njegova poruka...
Kada se pri svakom poljupcu u obraz naježiš...
A svaki put kada ga vidiš, makar i iz daleka, srce lupa tako jako, kao da će da iskoči...
Ljubav je kada ga i dalje voliš, iako je daleko...
Bez tebe nemogu,nezelim i necu bez tebe mi ne ide.Ma evo ti srce i dusa i telo ti shvati da volim te...
Znam da me ZELIS-NESTO MI KAZE! Znam da me SANJAS-SRCE ne laze! Tesko mi je da zivim bez tebe... Da mi je dobro LAZEM SAMU SEBE!... A znam da me volis... KAO I JA TEBE!!
Neko u srcu cuva srecu, neko dio sna. Neko komad ljubavi, a tebe cuvam ja.
Ja mislicu na tebe i kad te swi zaborave i zvacu tvoje ime i kad bez glasa ostanem..:)