Tako si glup/a da se zapleteš u žice bežičnog telefona.
Pogledaj i ove poruke
Ko rano rani,ceo dan zeva!:)
Kad niko ne bude obracao paznju na tebe,kad nikom ne bude stalo do tebe. Kad te niko ne jebe ni 1%, javi se meni jebacu te 100%
У животу су ти највише потребне три ствари: паре, срећа и здравље.З ато код нас на сваком кораку има банка, кладионица и апотека.
Zdrawo, da se upoznamo!ja sam wracara,vracam paroslost,menjam sadasnjost,proricem buducnost,mrtwe ozivljavam a zive ZAJEBAVAM!!!:)
kako bi uletio u tebe :D
ko izbjeglica u prazan stan :D
sinoc su nasli les proboden nozem u stoma, puklom lobanjom i veoma malim penisom...molim te druze javi se da znam da si ziv...
Moje srce je jedna velika livada, a ti si jedina krava sto u njoj pase!
Muskarci lazu 3 puta:
prvi put: kad kazu VOLIM TE
drugi put: kad kazu OZENIT CU TE
treci put: SKINI SE, NECU TI NISTA