Anđele moj,volim te najviše na svetu. Ti nemom filmu daješ ton a crno beloj slici boje... Ti si razlog za osmeh,ti si razlog sreće moje... Zbog tebe pristajem i na patnju i bol,jer ti si vredan tog truda,ti si vredan svega. Ulepšao si mi dane..Volim te anđele.<33
Pogledaj i ove poruke
Kazes da volis sunce,ali kad je sunce jako ti bezis u senci .Kazes da volis kisu,kad pada kisa ti otvaras kisobran.Zato bojim se kad mi kazes VOLIM TE !
Ti si moja ljubav za vremena sva,nisi ti andjeo, a nisam ni ja!Staje bilo,bilo je nije me sramota,ti si ljubav mog zivota!!!
Sanjam da ti cujem glas, a sve je nocas protiv nas, sanjam pesak, valove, na prste stanem ljubim te, sanjam gledas mi u dlan i kazes ovde pripadam, kroz smeh te ljubim nocima, sa zvezdama u ocima, al probude me koraci i razdvoje nas ljudi zli, o zabranjena moja ljubavi.Al volim te, u inat ljudima, jer trebam te ko zrak u grudima i ne dam te, zauvek bicu tu, za tebe znaj, u dobru i u zlu.
Ti si moja iluzija, ti si moja stvarnost, ti si moja opsesija i moja realnost, ti si moja maza mala i prelepo zračiš, ti si moje malo srce i mnogo mi značiš!!! <3 <3 <3
Mogli smo mi jedno bez drugog..Dan,dva,mjesec,mogli smo čak i duže,jer teški su to karakteri...Ista narav,isti ponos...Svetili smo se jedno drugom,mrzili se..Mogli smo da opstanemo jedno bez drugog,mogli smo pronaći neke nove ljubavi,ali oboje smo znali da samo zajedno možemo sklopiti cjelinu..Samo zajedno možemo pronaći sebe..Uprkos svemu,samo kad smo skupa,čuje se onaj iskreni smijeh,dugi uzdah i duboko "Volim te."
Ne vidis ga neko vreme, mislis da je sve u redu, da si ga prebolela, krenes da uzivas i ne razmisljas o njemu, okolo prosipas price kako ti je "svejedno", kako ti je on bio samo "prolazna kriza" i onda se on pojavi, stoji ispred tebe, puls ti ubrzava, centrifuga u stomaku, nasmesis se i shvatis koliko ga jos uvek zelis, nakon svega, shvatis da ga nikad zapravo nisi prestala voleti :)
Ja mislicu na tebe i kad te swi zaborave i zvacu tvoje ime i kad bez glasa ostanem..:)
Ponekad pozelim zivot bez kraja,pun tvojih poljubaca i zagrljaja,i zato ponekad tiho Boga molim,da zivim vecno da mogu vecno da te volim. . .