IMAM ZENU IMAMI SVALERKU ZENU PAZIM A SVALERKU GAZIM
Pogledaj i ove poruke
fanta okreni na igru ja je okrenuo ona se prosula xaxaxaxaxaxaxax :D :D
A da malo vježbamo matematiku? Tebe i mene zbrojimo, odjeću oduzmemo, krevete dijelimo, pa se množimo >.< <3
Бог створи сунце топло и сјајно, створи месец мио и драг, створи море бистро и дубоко. На крају створи тебе... Неку пиздарију је морао да направи.
(pitaš prijatelja ovo) Ide Zec kroz šumu. Nosi štap i šešir. Gde ide?(onda dok daje pogrešne odgovore, ti čekaš da se iznervira. I kažeš mu) Zec ide tebi na živce!
Ona: Reci mi nešto od čega će mi srce zalupati *_*
On: Tvoj otac je iza nas.
BEZ TEBE MUZIKA JE STALA I SWE JE CRNO...VRATI MI SE STRUJO! :D
moju ljubav ja bih tebi dala,moje telo ja bih tebi dala,moje srce ja bih tebi dala,a da imam mozak nebi ovako srala.
Mozak: rec od 5 slova , 2 samoglasnika i jako malo korisnika....