tesko je naci ljubav,a kad se nadje e tek onda se cuda desavaju.magija i sva cula se ukljuce.ana volim te.
Pogledaj i ove poruke
kod nas u ludnici je strava...daju nam da skacemo u bazen,a kad smo dobri puste nam i vodu... :)
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!
prosao si kroz moje srce ko krava kroz kukuruz!!!!
Добићеш ме кад се најмање надаш, насмејаћеш се кад ме видиш, пожелећеш ме опет, а ја ћу мало каснити. Чекај ме - твоја СМС порука.
umesto mene zeznu si sebe.ja sam se snasla i drugig nasla,nisam ja ona koja voli sve ,a ti nisi ni ti faca da imas dve...
sto kaze kurac kondomu? nabijem te na kurac! xaxaxa :D
Ja sam mali prasac ime mi je kvasac.
Pita muskarac Boga: Boze, zasto si napravio zenu tako lepom?
- Da bi je ti voleo.
- A zasto si je napravio tako glupom?
- Da bi ona volela tebe!