pita ucitelj pericu:
perice promeni sendvic po padezima?
-ko,sta? sendvic
-s kim,s cime? sa salamom
-kome,cemu? pa meni
Pogledaj i ove poruke
Rad je stvorio čovjeka, a nerad gospodina.
Крме моје мало бандоглаво, буди ми здраво! Једи пуно пуно диња да будеш добра свиња ко од неке добре расе а не само ГЛУПО ПРАСЕ!
kad ti ne pisem poruke mislis da te zaboravljam,da sam skot. jel tako? a ja ti samo ostavljam vise vremena da me se jos vise pozelis....;)
Lijepa si ka ikona kad te vide svi se krste
Ljubila me nezno ost'o sam bez daha,kad je skinula puder umro sam od straha!!!
Dolаzi prodаvаč usisivаčа kod bаbe nа vrаtа…
Evo, imаmo nove…
Nemаm jа pаrа, sinko!
Mа, sаmo mаlа demonstrаcijа…
Uđe on i iz kese istrese gomilu bаlege bаbi nа tepih.
Ako usisivаč ovo ne pokupi do zаdnje mrve, jа ću to dа pojedem!
E Bogа mi hoćeš, sinko, meni juče isključili struju!
Žena ti kaže -Idi kvragu. Ti odeš, a ona te tamo dočeka.
Најновијим анкетама утврђено је зашто мушкарци устају ноћу. 10 % устаје да би нешто појели, 15% да би отишли у WC, а 75% устаје да би се вратило кући!!!