Срећан Божић и бадњаци и да жива будеш мајци, да дивна момка нађеш, са њим на Божић да изађеш, да се чврста љубав роди, да те одмах кући води. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Pogledaj i ove poruke
Ту где се бадњак данас ложи, у том дому срећа нек се множи, нека срећна звезда кроз живот вас води. Срећан Божић Христос се роди!
Iz gnijezda sokolova i jazbine gorskog vuka tebi pise i pozdravlja vitog zmaja desna ruka,ispalicu cio sanzer i rakiju popit zate. Pozdravljam te po sto puta i sretan ti Bozic brate.
Evo badnjak kući stiže, evo Božić sve je bliže evo nama badnjeg jutra i Božić nam stiže sutra. Da donese sreće mnogo veliki vam Bog pomogo, badnjaci vam srećni bili u zdravlju ih naložili. Hristos se rodi!
Da se oblačiš po poslednjoj modi,
Da ti viski uvek godi,
Da se brčkaš u đakuzi vodi,
Da izgledaš kao bilder-bodi,
Na loto 7 ubodi,
MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI!
Заклињем се веран бићу, српској слави и Божићу.
Ој народе Српски славни, слави Божић православни. Немој да нас наговоре, да славимо од невоље, да славимо политички кад се слави католички. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Kad na Bozic cesnicu budete lomili i u zdravlju i sreci se Bogu molili, neka vas sreca i radost kroz zivot vodi, srecan vam BOZIC I HRISTOS SE RODI!!