sunce sija ko tepsije,ja te volim ti si moja epilepsija !!!ha ha
Pogledaj i ove poruke
Ide jedna žena i naiđe na pericu i pita ga: dječače možeš mi reći gde je apoteka? A pERICA JOJ ODGOVORI : NEMOGU! TI DJEČAČE NIKAD NEĆEŠ OTIĆI U RAJ! A PERICA KAŽE: NI TI U APOTEKU! JHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAAH
kad ti ne pisem poruke mislis da te zaboravljam,da sam skot. jel tako? a ja ti samo ostavljam vise vremena da me se jos vise pozelis....;)
Tako si glup/a da se zapleteš u žice bežičnog telefona.
Timski rad je zakon. Uvijek možeš okrivit nekog drugog.
Ribo spusti se na zemlju,plasis ptice. :DD
Kad sam se ja rodila đavo je rekao:-S*anje, konkuencija!
Ljubila me nezno ost'o sam bez daha,kad je skinula puder umro sam od straha!!!
Sad idem da se udavim u WC šolji, jer je život u govnima bolji. Možda ću u kanalizaciji naći sreću, ali nijedno govno kao tebe voleti neću.