Doneo si badnjak, uš'o si u kuću, sada možeš da popiješ i rakiju vruću,
sigurno ćeš da preteraš, biće ti milina ali pazi brate opasna je to žestina,
batali malo, možda tolko nije zdravo, znam da ti se pije ali pazi nemoj da te ubije.
Sipaj malo vina nek i ono teče,
srećan Božić, srećno Badnje veče!
Pogledaj i ove poruke
Šaljem ti zvezdu najlepšeg sjaja... Šaljem ti puno sreće bez kraja... Šaljem ti ljubavlju ispunjen san i najlepše želje za Badnji dan.
Нек се слави јутро свето, од давнина још зачето, нек се сјече БАДЊЕ ДРВО, на уранку јутрос прво, да ти се оствари сваки сан и СРЕЋАН ТИ БАДЊИ ДАН.
Kuc, kuc... Ima li koga? Daj otvori, smrznuću se napolju. Zašto me tako zbunjeno gledate? Pa ja sam samo mali anđeo koji je došao da vam poželi: da vam od danas sve krene na bolje, da za sve imate hrabrosti i volje, ljubav da vam bude kao najlepši san i da vam sve bude lepo kao Badnji i Božićni dan!
Neka te zdravlje služi. Ljubav da daješ i primaš, para uvek da imaš, sreća neka te prati... Ja ti poželeh a Bog će ti dati... Srećan BADNJI DAN!!!
Okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, svako dobro, miran san, srećan svima BADNJI DAN!
Док се мучиш с' посним ослићем, нешто лијепо миришеш носићем. То се у рерни прасенце пече, добри доме, СРЕЋНО БАДЊЕ ВЕЧЕ!!!
Lepog li jutros jutra, a još lepše biće sutra, sveto drvo kuću krasi, nek se vidi srbin da si, okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, post se posti, vera čvrsta, a krsti se sa tri prsta, daruje nam pravoslavlje, ljubav, radost, sreću, zdravlje, svako dobro, miran san neka donese BADNJI DAN
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi