Badnjaci gore a iskre lete, pravi prijatelji uvek se sete sa najlepšim željama kao lep dan srećan ti BADNJI DAN!!!
Pogledaj i ove poruke
Neka bude ljubavi i zdravlja, u tvome domu večitoga slavlja... Nek se pije vino i rakija i pogača peče, i neka vam je srećno ovo BADNJE VEČE.. ♥
Nek je srećno Badnje jutro i badnjaci, drva sveta, Bog neka vam kuću čuva, nek vam svaka sreća cveta. Nek se muške glave množe nek se tvoje pleme širi, nek plamen od badnjaka sve nas složi i pomiri.
Neka te zdravlje služi. Ljubav da daješ i primaš, para uvek da imaš, sreća neka te prati... Ja ti poželeh a Bog će ti dati... Srećan BADNJI DAN!!!
Koliko iglica ima bor, koliko prozora ima dvor, koliko zvezda nebom šeće toliko ljubavi i sreće nek celoj porodici donese Badnje veče!
Neka ovaj Badnji Dan bude Vama radostan, puno zdravlja, puno sreće uz krst časni i uz sveće, nek se čuje pesme glas, blagoslovi Bože nas! SRETNO TI BADNJE VEČE!
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi
Ne gubi veru - ne gubi nadu, teži ka sreći, a ne ka padu. U srcu voli i spominji Boga, neka te čuva i bližnjega tvoga. Podigni glavu - ispruži dlan, SREĆAN TI BADNJI DAN!
Стари ми је ђедо рек'о: Када будеш Бадњак сјек'о, ка истоку окрени се, са 3 прста прекрсти се. На истоку сунце сија, на истоку је и Русија. Бадњак с'јеци, Бога моли, Србију воли. Бога моли за Косово и за здравље Србиново, не дај губи на торине, продаће те мој Србине!!!