Ноћас усни диван сан, с миром слави Бадњи дан, нек ти радост кроз дом тече с миром слави Бадње вече! Нек ти срећом дом заблиста на рођење Сина Христа!
Pogledaj i ove poruke
Ноћ се спустила право је време,да бадњак и ваш дом украси,да Бог помогне вашој кући и од сваког зла да вас спаси. Срећно Бадње вече!
Dok zadnji badnjak gori slušaj srce što ti zbori: Blagostanje, mir i dobrota nek vas prate celoga života.
Neka bude ljubavi i zdravlja, u tvome domu večitoga slavlja... Nek se pije vino i rakija i pogača peče, i neka vam je srećno ovo BADNJE VEČE.. ♥
Okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, svako dobro, miran san, srećan svima BADNJI DAN!
Dobri ljudi dobar dan i sretan vam Badnji dan. Srećan badnjak sto se siječe za hrišćasko Badnje veče, srećni oni što ga lože pomiluj ih Bože!!!
Noćas jedan gost ti stiže, tvome domu sve je bliže. Evo tu je pred vratima i čeka te već satima. Kad otvoriš kučna vrata zagrli ga kao brata. To brat nije, nit komšija, nit daleka familija. To je badnjak, glasnik BOGA, stablo sreće doma tvoga. SREĆNO BADNJE VEČE!!!
Браћо СРБИ ово није шала, држите се 6. јануара, сви у шуму по Бадњаке свете, дочекајмо наше БАДЊЕ ВЕЧЕ! А ујутру када зора свића ето нама најдражег БОЖИЋА.
Ево поново најлепшег јутра,рођење Христово нека се слави,по бадњак крени брзо се врати испред куће дрво усправи.Срећно Бадње јутро домаћине!