Neka ti od Badnjeg dana sve krene od ruke, nikad da ne saznaš za boli i muke, anđeli neka te uspavljuju i uvek neka tako bude. Želim ti puno sreće, lepo provedi Badnje veče a sutra ljubav nek te vodi uz poruku Hristos se rodi.
Pogledaj i ove poruke
Ево поново најлепшег јутра,рођење Христово нека се слави,по бадњак крени брзо се врати испред куће дрво усправи.Срећно Бадње јутро домаћине!
Bog te čuva sa svih strana od planina do Jadrana pratili te božiji znaci, SREĆAN BOŽIĆ I BADNJACI, još ti želim mnogo toga i svu milost iz Ostroga. Hristos se rodi
U telu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, u radu uspeh, u ljubavi sreća, u noćima miran san, srećan Vam ovaj Badnji dan, a i Božić sutradan!
Док бадњаци ваши горе, до божићне дивне зоре, у божићној лепој ноћи поздрав ће вам овај доћи, пуно здравља, блага, среће и срећно вам бадње вече!
Badnje jutro srecno prvo,nazdravlje vam badnje drvo.Neka krasi vase dvore da unisti sve zlotvore.RODU MOME sve najbolje puno srece puno volje.Cestitam vam redom svima sto godina da vas imam!
Oprosti danas dužnima, podari sreću tužnima, sačuvaj ljubav, veru i nadu, teži ka sreći, a ne ka padu. U srcu voli i spominji Boga, nek čuva tebe i bližnjega tvoga. Badnjaci gore, nek sve ti se zlati, nek ti se dobro još boljem vrati. Srećan Badnji dan!
Нек се слави јутро свето, од давнина још зачето, нек се сјече БАДЊЕ ДРВО, на уранку јутрос прво, да ти се оствари сваки сан и СРЕЋАН ТИ БАДЊИ ДАН.
Poštovati treba veru, badnjaci se jutros beru. Prekrsti ih kako valja, to je simbol pravoslavlja. Da se koren ne bi utro na zdravlje vam badnje jutro !!!