Badnje vece,vino tece,pita se sece Nista sladje nego sedenje na podu <3 Svima srecno Badnje vece! <3
Pogledaj i ove poruke
Ево поново најлепшег јутра,рођење Христово нека се слави,по бадњак крени брзо се врати испред куће дрво усправи.Срећно Бадње јутро домаћине!
Dok zadnji badnjak gori slušaj srce što ti zbori: Blagostanje, mir i dobrota nek vas prate celoga života.
Kuc, kuc... Ima li koga? Daj otvori, smrznuću se napolju. Zašto me tako zbunjeno gledate? Pa ja sam samo mali anđeo koji je došao da vam poželi: da vam od danas sve krene na bolje, da za sve imate hrabrosti i volje, ljubav da vam bude kao najlepši san i da vam sve bude lepo kao Badnji i Božićni dan!
Šta da ti poželim što ti niko poželeo nije... Badnje veče je sveto, srcu najmilije. Rodio se Isus da nas izbavi iz greha i nek ti duh sveti useli u srce da otera tugu i podari sreće, puno lepih snova i pahulja belih. Srećno Badnje veče!!!
Ustaj Srbine, česnicu stavljaj, Božić osviće ti ga proslavljaj, iz puške zapucaj sveću upali, Bogu se pomoli pa mu zahvali
Okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, svako dobro, miran san, srećan svima BADNJI DAN!
Хоћемо ли мој рођаче у Голију по бадњаке, раном зором прије сунца ко што ваља нек се пуца. Стићи ћемо до увече и прославит БАДЊЕ ВЕЧЕ!
Srećan Vam Badnji dan i Božić!