Badnje vece,vino tece,pita se sece Nista sladje nego sedenje na podu <3 Svima srecno Badnje vece! <3
Pogledaj i ove poruke
Lepog li jutros jutra, a još lepše biće sutra, sveto drvo kuću krasi, nek se vidi srbin da si, okićena srpska kuća, rakija se pije vruća, post se posti, vera čvrsta, a krsti se sa tri prsta, daruje nam pravoslavlje, ljubav, radost, sreću, zdravlje, svako dobro, miran san neka donese BADNJI DAN
Браћо СРБИ ово није шала, држите се 6. јануара, сви у шуму по Бадњаке свете, дочекајмо наше БАДЊЕ ВЕЧЕ! А ујутру када зора свића ето нама најдражег БОЖИЋА.
Док бадњаци ваши горе, до божићне дивне зоре, у божићној лепој ноћи поздрав ће вам овај доћи, пуно здравља, блага, среће и срећно вам бадње вече!
Да остварите сваки сан, помогао вам Бадњи дан, да у кући новац тече, помогло вам Бадње вече. Нек се срећа са здрављем сроди: Мир Божји, Христос се роди!
Нека бадњак, свето дрво, удовољи мојој жељи - да у срећи и весељу живе моји пријатељи!
Koliko iglica ima bor, koliko prozora ima dvor, koliko zvezda nebom šeće toliko ljubavi i sreće nek celoj porodici donese Badnje veče!
Badnji dan je svemogući, on dolazi svakoj kući. Ja ga molim od sveg srca da na vrata vaša kuca. Zdravi bili i veseli, to vam moja duša želi. Nek vam svako novo sutra bude radost Badnjeg jutra i srećan vam Božić sutra!!!
Neka vam od Badnjeg dana sve krene na bolje,
da imate za sve snage i volje,
da ljubav vam bude najlepši san,
želim vam sve najlepše na Badnji dan!