Kako je tuzno kad padne vece,
cekas nekog, a doci nece,
hiljadu reci mnogo je,
deset reci malo je,
al dve reci govore sve,
koliko rado bih da VIDIM TE!
Pogledaj i ove poruke
Šta da ti šapnem, šta da ti pišem kad te volim koliko dišem! Kredit trošim, ruke morim: kratko i jasno - ja te volim!
Voljela sam te ceo zivot,a voljet cu te i posle njega
"Čitaj sada ovo polako, niko kao ja te ne voli ovoliko jako, i da te još više želim to ti sada pišem, ja bez tebe više ne mogu da dišem!"
Режи лозу,точи вина на Св.Трифуна,зар нам ова нова клима за дан љубави нуди неког ``valentinaa‚‚.
У миру,љубави,здрављу и срећи,попијмо чашу вина на данашњи дан Светога Трифуна.
Volim duso da za tebe disem,volim sreco da ti pesme pisem.Ponekad se mene seti kad se slavi Trifun sveti.
Ti na jednom, a ja na drugom kraju, kao anđeli u nebeskom raju. Anđeli se sastaju sa Bogom, a nadam se da ću se i ja sastati sa tobom :*
Sta da ti kasem kada sve zans toliko te volim da ceznem za tobom po ceo dan.