Vi dječice pjevajte veselu pjesmu, svijeće na boru nek radosno bljesnu .SRETAN BOŽIĆ .
Pogledaj i ove poruke
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Pobrinite se da u ovim ledenim danima uzimate dovoljno vitamina CE. On se nalazi u: prasen-CE, sarmi-CE, kobasi-CE, vešali-CE kao i u napicima: piv-CE, vin-CE, razne rakiji-CE. Jedino pazite da se ne predozirate vitaminima, može da škodi. Mir Božiji! Hristos se rodi!
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Iz gnijezda sokolova i jazbine gorskog vuka tebi pise i pozdravlja vitog zmaja desna ruka,ispalicu cio sanzer i rakiju popit zate. Pozdravljam te po sto puta i sretan ti Bozic brate.
Veseli me riječ tvoja, što poželje domu mome, zdravica se uvek vraća iskrenome i poštenome. Neka tamjan sa oltara, Hilandara i Vračara a i badnjak grana sveta, kuću čuva mnogo ljeta, a i sveća koja gori nek prozore sve otvori, neka srećom dom zablista za ROĐENJE BOGA HRISTA.
Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Одрећи се нећу пића, СРПСКЕ СЛАВЕ И БОЖИЋА! Живели, ХРИСТОС СЕ РОДИ!