Bog nek te pogleda,
ukući mir nek vlada,
to je želja moga srca
prošlo je paljenje Badnjeg drvca
sreca nek te vodi
HRISTOS SE RODI
Pogledaj i ove poruke
Док се мучиш с' посним ослићем, нешто лијепо миришеш носићем. То се у рерни прасенце пече, добри доме, СРЕЋНО БАДЊЕ ВЕЧЕ!!!
Dok zadnji badnjak gori slušaj srce što ti zbori: Blagostanje, mir i dobrota nek vas prate celoga života.
Хоћемо ли мој рођаче у Голију по бадњаке, раном зором прије сунца ко што ваља нек се пуца. Стићи ћемо до увече и прославит БАДЊЕ ВЕЧЕ!
Kuc, kuc... Ima li koga? Daj otvori, smrznuću se napolju. Zašto me tako zbunjeno gledate? Pa ja sam samo mali anđeo koji je došao da vam poželi: da vam od danas sve krene na bolje, da za sve imate hrabrosti i volje, ljubav da vam bude kao najlepši san i da vam sve bude lepo kao Badnji i Božićni dan!
Нек се слави јутро свето, од давнина још зачето, нек се сјече БАДЊЕ ДРВО, на уранку јутрос прво, да ти се оствари сваки сан и СРЕЋАН ТИ БАДЊИ ДАН.
Badnjak se lozi,
vatra se plamti,
zdravlje i sreca nek te prati,
nek ti svako novo sutra bude radost
badnjeg jutra,
a i srecan ti Bozic sutra.
Dobri dome dobar dan, sa srećom vam Badnji dan, da vam Bog podari svaku sreću i zlata punu vreću, uz badnjak i uz vino da vam uvek bude fino
Topli pozdrav vama svima što vas u toj kući ima, da ste svi živi, zdravi, da se Badnje veče večno slavi, da vas prati blagoslov večni i da su vam svi Božići srećni!