Božićna radost sreću ti donosi zdravlje i sreću ti podari ti joj samo reci HRISTOVA SLAVA,HRISTO SE RODI!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj i ove poruke
Ustaj jutros zora sviced prekrstise popij pice sveto drvo ti poseci kao sto su nasi preci tri ivera nosi kuci nemoj Badnjak zemljom vuci za ovaj praznik Bogu slavi sa tri pucnja to objavi
Slusam crkvenih zvona glas , setim se najmilijih u taj cas , Bogu zahvalim ZA sve vas . Nije hladno i nisu snegovi beli al' ti srce moje blagoslozen BOZIC zeli .
Nek HRISTOVO sveto drvo podari ti sreću prvo i nek tamjan zamiriše nek veseljem kuća diše, nek vam srećom dom zablista za rođendan BOGA HRISTA!
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Srećan Božić svima, svim pravoslavnim hrišćanima, nek vas anđeo kroz život vodi, MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI.
Pobrinite se da u ovim ledenim danima uzimate dovoljno vitamina CE. On se nalazi u: prasen-CE, sarmi-CE, kobasi-CE, vešali-CE kao i u napicima: piv-CE, vin-CE, razne rakiji-CE. Jedino pazite da se ne predozirate vitaminima, može da škodi. Mir Božiji! Hristos se rodi!
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
Dragi dome Božić stiže, dragom Bogu da smo bliže, da te greje vatra sveta, da ti sreća kućom cveta, da krst časni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!!!