Srecan Bozic dragi prijatelji.Evo Bozica stigao je.da ga slavite u veselju i miru sa voljenima.Hristos se rodi.Srecan Bozic.
Pogledaj i ove poruke
Заклињем се веран бићу, српској слави и Божићу.
Dragi dome Božić stiže, dragom Bogu da smo bliže, da te greje vatra sveta, da ti sreća kućom cveta, da krst časni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!!!
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
Kad na Bozic cesnicu budete lomili i u zdravlju i sreci se Bogu molili, neka vas sreca i radost kroz zivot vodi, srecan vam BOZIC I HRISTOS SE RODI!!
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Ustaj jutros zora sviced prekrstise popij pice sveto drvo ti poseci kao sto su nasi preci tri ivera nosi kuci nemoj Badnjak zemljom vuci za ovaj praznik Bogu slavi sa tri pucnja to objavi
Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!
Veseli me riječ tvoja, što poželje domu mome, zdravica se uvek vraća iskrenome i poštenome. Neka tamjan sa oltara, Hilandara i Vračara a i badnjak grana sveta, kuću čuva mnogo ljeta, a i sveća koja gori nek prozore sve otvori, neka srećom dom zablista za ROĐENJE BOGA HRISTA.