Danas je najvazniji dan,rodjenje Isusa Hrista.mi ga slavimo sa srecom,ljubavi i voljenima.Volim Bozic,volim Hrista,kad u kuci sve zablista.Hristos se rodi.Srecan Bozic.
Pogledaj i ove poruke
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Ој народе Српски славни, слави Божић православни. Немој да нас наговоре, да славимо од невоље, да славимо политички кад се слави католички. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Domacice zorom rani,da te vole ukucani,Cesnicu im ti zamesi da se nesto lepo desi i da i ovog 7. januara,u tvom domu zablista zlatna para.HRISTOS SE RODI!
Одрећи се нећу пића, СРПСКЕ СЛАВЕ И БОЖИЋА! Живели, ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Dobro jutro kućo stara, evo 7. januara. Pod nogama škripi slama, stigo Božić, blago nama. Nek vas Božija svetlost vodi, MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI.
Kad na Bozic cesnicu budete lomili i u zdravlju i sreci se Bogu molili, neka vas sreca i radost kroz zivot vodi, srecan vam BOZIC I HRISTOS SE RODI!!
Bog mi dade malo snage da pozdravim meni drage i za zdravlje da ih pitam, pa i Bozic da cestitam, da vas uvjek sreca prati da se dobro dobrim vrati. Da vas zvezda srece vodi MIR BOZJI HRISTOS SE RODI.
Slusam crkvenih zvona glas , setim se najmilijih u taj cas , Bogu zahvalim ZA sve vas . Nije hladno i nisu snegovi beli al' ti srce moje blagoslozen BOZIC zeli .