Zelim ti puno zelja i veselja toplina u srcu nek ti sja od srca srecan bozic zelim ti ja
Pogledaj i ove poruke
Dok ledeni kristal od mraza puca, još jedan Božić na vrata kuca, radosna neka je tvoja duša, dok Gospod molitvu tvoju sluša. Za tebe moli i srce moje, neka se ispune sve želje tvoje i Bog da te kroz život vodi, RADOSTAN BOŽIĆ, HRISTOS SE RODI!
S neba je sišlo djetešce malo, pred njim sve je na koljena palo, na slami leži drhti od zime, svako biće slavi mu ime... Hristos se rodi
Христос се рађа - славите! Христос са небеса - у сусрет му изађите! Христос на земљи - узнесите се! Певај Господу сва земљо! У весељу пој народе - јер Он се прослави. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Srećan Božić živi bili, u zdravlju se veselili, neka vam Bog podari zdravlje, da nam tuge bude sve manje, da proslavite Božić kroz zdravlje i veselje i neka vam se ostvare sve želje. HRISTOS SE RODI!
Tebi se Bože danas molim, za sve one koje volim! Ispuni im svaku želju, neka žive u veselju, nek im svaki dan bude kao Božić radostan. Mir Božiji, Hristos se rodi.
Neka Bog uz svete dane cuva tvoje ukućane. Za rođenje svetog Hrista nek u kući sve zablista. Nek vas prate moje želje: sreća zdravlje i veselje!!!
Da se oblačiš po poslednjoj modi,
Da ti viski uvek godi,
Da se brčkaš u đakuzi vodi,
Da izgledaš kao bilder-bodi,
Na loto 7 ubodi,
MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI!
Ој Божићу један у години славићу те макар у пећини. МИР БОЖЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!