Рана зора поново се руди,најлепша песма нека нас пробуди,рођење Христа нека вам донесе,срећу радост а бригу однесе. Христос се роди!
Pogledaj i ove poruke
Božija milost nek vas prati, nek se dobro dobrim vrati, ovo vam je moja želja Slavi Hrista Spasitelja. Gospod neka vas svuda vodi srećan Vam Božić Hristos Se Rodi!
Pomozi mi Gospode presveti,da mi ova cestitka odleti.Do Srbina koji ovo cita,koji slavi ime Boga Hrista,kojem kuca srce Sindjelica,a kune se macem Obilica,da ce vjeru Hristovu da pazi i da ljudsku rec ne pogazi,da se krsti i da se pomoli ida svoje pravoslavlje voli.Da Bozic slavi dovijeka,da na putu nema mu prepreka!Nek krst casni kucu vodi,MIR BOZJI,HRISTOS SE RODI!!!
Da se oblačiš po poslednjoj modi,
Da ti viski uvek godi,
Da se brčkaš u đakuzi vodi,
Da izgledaš kao bilder-bodi,
Na loto 7 ubodi,
MIR BOŽJI, HRISTOS SE RODI!
Dobro jutro kućo stara, evo 7. januara. Pod nogama škripi slama, stigo Božić, blago nama. Nek vas Božija svetlost vodi, MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI.
Evo badnjak kući stiže, evo Božić sve je bliže evo nama badnjeg jutra i Božić nam stiže sutra. Da donese sreće mnogo veliki vam Bog pomogo, badnjaci vam srećni bili u zdravlju ih naložili. Hristos se rodi!
Srećan Božić svima, svim pravoslavnim hrišćanima, nek vas anđeo kroz život vodi, MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI.
Ту где се бадњак данас ложи, у том дому срећа нек се множи, нека срећна звезда кроз живот вас води. Срећан Божић Христос се роди!
Dok ledeni kristal od mraza puca, još jedan Božić na vrata kuca, radosna neka je tvoja duša, dok Gospod molitvu tvoju sluša. Za tebe moli i srce moje, neka se ispune sve želje tvoje i Bog da te kroz život vodi, RADOSTAN BOŽIĆ, HRISTOS SE RODI!