Шаљем ти стихове умотане снијегом и добротом,
Најљепше жеље у овој ноћи окупаној љепотом.
Срећна ти божићна ноћ,
Радост и срећа сами ће доћи.
Pogledaj i ove poruke
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Slusam crkvenih zvona glas , setim se najmilijih u taj cas , Bogu zahvalim ZA sve vas . Nije hladno i nisu snegovi beli al' ti srce moje blagoslozen BOZIC zeli .
SREĆAN BADNJI DAN I BOŽIĆ!
Da živiš dugo kao Krkobabić, da se zaljubiš kao Mrkonjić i da imaš para kao Mišković, a da te ne uhvati Vučić.
Kud Božićna pjesma prođe nek blagoslov Hristov dođe baš na prag od vaših vrata ,nek sijaju poput zlata nek Andjeo kolo vodi Mir Božiji Hristos se rodi!!
Pobrinite se da u ovim ledenim danima uzimate dovoljno vitamina CE. On se nalazi u: prasen-CE, sarmi-CE, kobasi-CE, vešali-CE kao i u napicima: piv-CE, vin-CE, razne rakiji-CE. Jedino pazite da se ne predozirate vitaminima, može da škodi. Mir Božiji! Hristos se rodi!
Hristos se rodi i zora svanu, svetlost blesnu i sunce granu. Sreća nek te kroz život vodi, kroz kuću nek vam zdravlje i ljubav hodi! Srećan Božić, Hristos se rodi!
Ој народе Српски славни, слави Божић православни. Немој да нас наговоре, да славимо од невоље, да славимо политички кад се слави католички. ХРИСТОС СЕ РОДИ!
Nek današnji blagi dan, bude vama radostan. Nek vam Božić vrata zlati, nek vas svaka sreća prati. ANĐEO sreće neka vas vodi, mir Božiji, HRISTOS SE RODI!!!