Rano jutros u svanuće pred šporetom moje kuće, kad naložih Sveto drvo uzeh čašu vina prvo, da popijes čašu vina i nazdravis Badnjacima. odmah mi ser javi želja pa se sjetih prijatelja sa kojim bih rado bio i crveno vino pijo. Uz Krst Časni i SVJEĆU želim vam svaku sreču! Mir Božji Hristostos se Rodi!
Pogledaj i ove poruke
Neka vam od Badnjeg dana sve krene na bolje,
da imate za sve snage i volje,
da ljubav vam bude najlepši san,
želim vam sve najlepše na Badnji dan!
Ноћас усни диван сан, с миром слави Бадњи дан, нек ти радост кроз дом тече с миром слави Бадње вече! Нек ти срећом дом заблиста на рођење Сина Христа!
Neka te zdravlje služi. Ljubav da daješ i primaš, para uvek da imaš, sreća neka te prati... Ja ti poželeh a Bog će ti dati... Srećan BADNJI DAN!!!
Kuc, kuc... Ima li koga? Daj otvori, smrznuću se napolju. Zašto me tako zbunjeno gledate? Pa ja sam samo mali anđeo koji je došao da vam poželi: da vam od danas sve krene na bolje, da za sve imate hrabrosti i volje, ljubav da vam bude kao najlepši san i da vam sve bude lepo kao Badnji i Božićni dan!
Ne gubi veru - ne gubi nadu, teži ka sreći, a ne ka padu. U srcu voli i spominji Boga, neka te čuva i bližnjega tvoga. Podigni glavu - ispruži dlan, SREĆAN TI BADNJI DAN!
Да остварите сваки сан, помогао вам Бадњи дан, да у кући новац тече, помогло вам Бадње вече. Нек се срећа са здрављем сроди: Мир Божји, Христос се роди!
Стари ми је ђедо рек'о: Када будеш Бадњак сјек'о, ка истоку окрени се, са 3 прста прекрсти се. На истоку сунце сија, на истоку је и Русија. Бадњак с'јеци, Бога моли, Србију воли. Бога моли за Косово и за здравље Србиново, не дај губи на торине, продаће те мој Србине!!!
Neka ovaj Badnji Dan bude Vama radostan, puno zdravlja, puno sreće uz krst časni i uz sveće, nek se čuje pesme glas, blagoslovi Bože nas! SRETNO TI BADNJE VEČE!