Badnjak se loži, a vatra plamti, zdravlje i sreća neka te prati, nek ti svako novo sutra bude radost badnjega jutra, a i Srećan ti Bozić sutra.
Pogledaj i ove poruke
ХРИСТОС СЕ РОДИ! Да вам све буде здраво и благородно!
Srećan Božić svima, svim pravoslavnim hrišćanima, nek vas anđeo kroz život vodi, MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI.
Stigo Božić, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obiđe zdrav bolesnoga, da veseo teši žalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druži, odbačenom da se ruka pruži, zavađeni svi da se pomire i da ljubav Božiju svetom šire, da dostojno dočekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Hristos Se Rodi!
Dobro jutro kućo stara, evo 7. januara. Pod nogama škripi slama, stigo Božić, blago nama. Nek vas Božija svetlost vodi, MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI.
Pomozi mi Gospode presveti,da mi ova cestitka odleti.Do Srbina koji ovo cita,koji slavi ime Boga Hrista,kojem kuca srce Sindjelica,a kune se macem Obilica,da ce vjeru Hristovu da pazi i da ljudsku rec ne pogazi,da se krsti i da se pomoli ida svoje pravoslavlje voli.Da Bozic slavi dovijeka,da na putu nema mu prepreka!Nek krst casni kucu vodi,MIR BOZJI,HRISTOS SE RODI!!!
Данас је свака мисао једна жеља, жеља за дом, за брата, пријатеља - за лепше сутра, за дане боље, да као Исус имаш снаге и воље... Нек осветли Божић срца чистотом, ти човек буди, сијај добротом... А док се неко за тебе моли, ти срећу пожели, праштај и воли. Мир Божији, Христос се роди!
Hristos se rodi i zora svanu, svetlost blesnu i sunce granu. Sreća nek te kroz život vodi, kroz kuću nek vam zdravlje i ljubav hodi! Srećan Božić, Hristos se rodi!
Nek HRISTOVO sveto drvo podari ti sreću prvo i nek tamjan zamiriše nek veseljem kuća diše, nek vam srećom dom zablista za rođendan BOGA HRISTA!