Ja sam dobra osoba.Cak i kada nekog posaljem u p.m. razmisljam da li je tamo sigurno stigao!
letele su dwe ptice, jedna soko druga bez oko :D
Отишао си е па нек си, ниси био Бог зна sexy. Свака ти је нешто дала, а ја сам те зајебала. Сунце сија и без тебе, према томе ко те јебе!
To što postojim nije rezultat prirodne selekcije, već zbog toga što Bog poseduje smisao za lepotu. A ti...? Pa da - jer Bog poseduje i smisao za humor!
Ribo spusti se na zemlju,plasis ptice. :DD
Usne su slatke
za poljupce glatke,
karminom se saraju
da decake varaju!
Kaže penis jajima: - Ako budete dobri, vodiću vas na žurku.
- Pa da nas zajebeš, ti uđeš unutra a mi đuskamo napolju
Da li je penis mafijaš? O, da! Ćelav je, ima ožiljak na glavi, nosi kožnu jaknu i ima dva telohranitelja. Diluje belo i voli svuda da zaviruje... ;-)